ТАКМИЧЕЊА 2018/2019

ТАКМИЧЕЊА У ШКОЛСКОЈ 2018/2019

Српски језик

Општинско такмичење

Сара Божић   5/1     2.место
Алекса Јевтић 5/1  3.место
Борис Веселинивић 5/3   3.место
Олга Јовановић 6/4  1.место
Јана Станисављевић 6/4  1.место
Дуња Лазић 6/1  2.место
Вукашин Кисић 6/3   2.место
Јован Голубовић   6/3   2.место
Алекса Миленковић 7/3   2.место
Бојана Веселиновић 7/3 2.место
Тара Петровић    7/3        2. Место
Милица Мијалковић 7/3  3.место
Миа Бајић  7/1   3.место
Ива Ристић   7/2    3.место
Лана Ристић 8/5  2.место
Александра Мишковић   8/3  2.место
Стефан Бегенишић   8/3      2.место
Дуња Лукић  8/5                  3.место
Милица Ранковић     8/5     3.место

Окружно:

Сара Божић 5/1  треће место
Алекса Јевтић 5/1 треће местo
Олга Јовановић  6/4  1. Место
Алекса Миленковић  7/3   1. место  пласман на државно
Бојана Веселиновић  7/3   2.место и пласман на државно
Тара Петровић  7/3    3. место

Математика

Општинско такмичење:

Вукашин Кисић 6/3   1.место  и пласман на окружно
Дуња Лазић   6/1        2.место и пласман на окружно
Филип Костадиновић  5/3   2.место и пласман на окружно
Сара Божић   5/1    2.место
Алекса Јевтић 5/1  2.место
Павле Шево 5/2   3.место
Андреа Ковач 5/3  3.место
Милица Петровић 6/2 3.место
Александра Мишковић  8/3  3.место
Дуња Лукић  8/5   3.место

Окружно такмичење:

Филип Костадиновић 5/3  2.место
Вукашин Кисић  6/3            3.место

Физика

Општинско такмичење:

Вукашин Кисић 6/3  2.место  и пласман на окружно
Олга Јовановић 6/4  2.место и пласман на окружно
Јана Станисављевић  6/4  2.место и пласман на окружно
Јован Лукић  6/2   3.место

Окружно такмичење:

Вукашин Кисић 6/3  3.место

Историја

Општинско такмичење:

Јана Станисављевић 6/4  2.место и пласман на окружно
Олга Јовановић   6/4   3.место и пласман на окружно

Географија

Општинско такмичење:

Ива Обреновић  7/2  2.место
Михаило Денчев  7/2  3.место
Сара Лукић  7/2    3.место
Станислав Јовић  8/1    2.место
Александра Мишковић  8/3   2.место
Игор Ражић  8/2      2.место
Никола Стојадиновић  8/2   2.место
Виолета Јовановић  8/4     2.место
Сви ученици су се пласирали на окружно.

Окружно такмичење:

Ива Обреновић  7/2   2. место
Никола Стојадиновић  8/2   2.место
Виолета Јовановић  8/4  2.место
Игор Ражић  8/2       2.место
Александра Мишковић   8/3    3.место
Станислав Јовић   8/1             3.место

Техника и технологија:

Општинско такмичење:

Олга Јовановић 6/4   3.место  (практична израда по задатку) пласман на окружно
Вељко Милисављевић  8/1   1.место (иновација) и пласман на окружно

Окружно такмичење:
Вељко Милисављевић 8/1   1.место и пласман на државно

 Биологија:

Општинско такмичење:

Бојана Веселиновић  7/3     2.место
Вељко Милисављевић   8/1   3.место и пласман на државно

Информатика и рачунарство:

Вељко Милисављевић   8/1   пласман на државно

 

 

Не прљај, немаш изговор
Драги наши,

Ученици наше школе правили су играчке роботе од електронског отпада. Рад под називом „Робобат +“представља нашу школу на конкурсу „Не прљај, немаш изговор“. Хајде да им помогнемо да победе на конкурсу! Помоћи ћемо им тако што ћемо гласати за наш „Робобат“
Гласање траје до 18.02.2019 до 12 часова. Гласа се искљчиво на сајту www.neprljajnemasizgovor.rs

Robobat +