ТАКМИЧЕЊА 2020/2021

У недељу 4.10.2020. одржан је одбојкашки турнир на отвореном, испред спорске хале Спенс у Новом Саду. На турниру је учестовало осам клубова, више од двадесет екипа у пет категорија  (играло се 4 X4). Одбојкашки клуб „ТЕНТ“ Обреновац је учествовао са десет екипа, а само два тима нису стигла до победничког постоља.

Велики број ученица наше школе тренира одбојку при школи одбојке ОК „ТЕНТ“ а такмиче се у оквиру својих годишта.

ученице наше школе којие су освојиле медаље на овом турниру су:

• годиште – (екипно, четири такмичрке у екипи)
  1. место (Теа Стојановски, 5/3 и Анђела Кокановић, 5/1)
  2. место (Милица Радуловић, 5/4 и Нађа Бошковић, 5/3)

• МВП играч турнира (такозвани најкориснији играч у оквиру годишта 2010/2011. је Џелетовић Дуња, ученица 3/2 која је учествовала и са својом екипом, била веома успешна освојивши медаљу за једно са својим саиграчицама.

Све похвале и честитке за постигнуте резултате. Тренирајте и даље марљиво и пуно нових медаља желимо!

Уколико има ученица наше школе које су такође учествовале и освојиле медаље, нека се слободно пријаве и поделе са нама радост спортског успеха.