На општинском такмичењу из математике у организацији Друштва матматичара Србије -постигнути су следећи резултати:

3. разред

Немања Ђурић 1. место

Тања Филимоновић 2. место

Иван Анић 2. место

Павле Максимовић 3. место

4. разред

Урош Кисић 2. место

5. разред

Ђорђе Костадиновић 2. место

7. разред

Вукашин Сокић 2. место

8. разред

Вукашин Кисић 2.  место

На окружно такмичење су се пласирали : Урош Кисић, Ђорђе Костадиновић, Вукашин Сокић и Вукашин Кисић. Вукашин Кисић је на окружном такмичењу добио Похвалу.

Такмичење Мислиша(основни ниво) одржан је 11.3.2021. године у нашој школи. На такмичењу је учествовало 98 ученика. Седамнаест ученика је освојило награде и похвале. Друго место 3 ученика, треће место 8 ученика и похвалу 6 ученика).

Друго место су освојили:

Виктор Секулић 1. разред

Димитрије Видаковић 2. разред

Ружица Јевтић 2. разред

Треће место су освојили:

Вукан Благојевић 2. разред

Немања Ђурић 3. разред

Тања Филимоновић 3. разред

Урош Кисић 4. разред

Стеван Анђелковић 5. разред

Лука Лазић 6. разред

Филип Костадиновић 7. разред

Вукашин Сокић 7. разред

Похвале су добили:

Тодор Јевтић 2. разред

Николина Филимоновић 2. разред

Невена Лукић 3. разред

Павле Максимовић 3. разред

Сара Божић 7. разред

Вукашин Кисић 8. разред

Наши ученици сваке године показују завидне резултате. Ово је такмичење које је веома лепо осмишљено и надахњује децу да логички размишљају. Интересовање је веома велико. Ове године смо број учесника лимитирали на 100 због епидемиолошке ситуације. Надам се да ћемо следеће године моћи да несметано укључимо све заинтересоване ученике.

На Архимедесовој Дописној олимпијади Лука Лазић 6. разред и Љиљана Мишковић 6. разред су освојили 3. место(окружни ниво).

На Архимедесовој интернет олимпијади, Урош Кисић 4. разред и Вукашин Кисић 8. разред су освојили 1. место(окружни ниво).

На 46. Математичком турниру Основних школа ученици наше школе су постигли веома запажен резултат. Екипу су чинили: Урош Кисић 4. разред, Ђорђе Костадиновић 5. разред, Лука Лазић 6. разред, Филип Костадиновић 7. разред и Вукашин Кисић 8. разред. Урош Кисић је освојио 1. место, Ђорђе Костадиновић 2. место и Вукашин Кисић 2. место. Екипно школа је освојила 3. место.

viber_image_2021-06-27_11-05-04

На општинском такмичењу из физике, Вукашин Сокић 7. разред је освојио 2. место, а Вукашин Кисић 8. разред 1. место.

На окружном такмичењу Вукашин Кисић је освојио 3. место.

На општинском такмичењу из српског језика, Олга Јовановић 8. разред је освојила 3. место, а на окружном 3. место.

На општинском такмичењу из историје Олга Јовановић 8. разред је освојила 2. место, а на
окружном 1.место и пласман на државно такмичење.

На општинском такмичењу из енглеског језика, Дуња Лазић 8. разред је освјила 2. место и на
општинском и на окружном такмичењу.

Ове године сем Друштва метематичара и Друштва физичара Србије, остала друштва су
организовала такмичење само за ученике осмог разреда, а Друштво биолога и Друштво географа нису ни организовали такмичење.

Спортски део

У недељу 4.10.2020. одржан је одбојкашки турнир на отвореном, испред спорске хале Спенс у Новом Саду. На турниру је учестовало осам клубова, више од двадесет екипа у пет категорија  (играло се 4 X4). Одбојкашки клуб „ТЕНТ“ Обреновац је учествовао са десет екипа, а само два тима нису стигла до победничког постоља.

Велики број ученица наше школе тренира одбојку при школи одбојке ОК „ТЕНТ“ а такмиче се у оквиру својих годишта.

ученице наше школе којие су освојиле медаље на овом турниру су:

• годиште – (екипно, четири такмичрке у екипи)
  1. место (Теа Стојановски, 5/3 и Анђела Кокановић, 5/1)
  2. место (Милица Радуловић, 5/4 и Нађа Бошковић, 5/3)
  • МВП играч турнира (такозвани најкориснији играч у оквиру годишта 2010/2011. је Џелетовић Дуња, ученица 3/2 која је учествовала и са својом екипом, била веома успешна освојивши медаљу за једно са својим саиграчицама.

Све похвале и честитке за постигнуте резултате. Тренирајте и даље марљиво и пуно нових медаља желимо!

Уколико има ученица наше школе које су такође учествовале и освојиле медаље, нека се слободно пријаве и поделе са нама радост спортског успеха.