OБАВЕШТЕЊЕ ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД

У условима ванредног стања, упис у први разред ће се разликовати у односу на упис у претходној школској години.

Од 1.априла 2020. године на порталу е Управа биће отворена услуга Исказивање интересовања за упис у основну школу да би се евидентирала заинтересованост  родитеља/другог законског заступника за упис детета у њихову (одређену) школу.

Родитељима који су на овај начин исказали интересовање, електронском поштом ће бити послата нотификација о датуму уписа у основну школу.

На истом порталу ,еУправа,по дефинисању датума уписа,биће доступна услуга   еЗаказивање термина за упис и тестирање која ће омогућити родитељима да једним одласком у школу заврше све активности везане за упис.

За пријављивљње детета преко портала еУправа потребни су следећи подаци:

1. име, презиме, ЈМБГ, електронска адреса и број телефона родитеља
  2. име, презиме, ЈМБГ детета

Родитељи који немају техничких могућности да приступе порталу еУправа, могу своје пријаве да пошаљу на маил ОШ „Јефимија“

osjefimijaobrenovac@gmail.com

ОБАВЕЗУ УПИСА ДЕТЕТА У ПРВИ РАЗРЕД ОСНОВНЕ ШКОЛЕ ИМАЈУ СВИ РОДИТЕЉИ/ДРУГИ ЗАКОНСКИ ЗАСТУПНИЦИ ЧИЈЕ ЈЕ ДЕТЕ РОЂЕНО У ПЕРИОДУ ОД  1. МАРТА 2013. ДО 28. ФЕБРУАРА 2014. ГОДИНЕ.